Forum www.z1000.fora.pl Strona Główna
  FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kto by kupił Zeta jeszcze raz?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.z1000.fora.pl Strona Główna -> O motocyklach ogólnie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kopi800
Bywalec



Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 211
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 21:07, 22 Paź 2015    Temat postu: Kto by kupił Zeta jeszcze raz?
Mała sonda: kto z Was kupiłby Zeta jeszcze raz i dlaczego tak albo nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
GRUBY
Z-zlot friend



Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 1369
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: W-WA
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 22:38, 22 Paź 2015    Temat postu:
ja bym kupił.. Smile ..i kupię, tylko nowszego i większego jak sprzedam swojego.. Wink dlaczego..? a no dla tego ze tylko zeta..!!! z moim obecnym znamy się od pięciu sezonów.. i nadal podoba mi się najbardziej ze wszystkich moto z "tego okresu" (prod.2005) teraz po drodze będzie kilogram 2007-2009 i mam nadzieję szybko.. bardzo szybko Z1000 - 2010+ i tak ju zostanie.. chętnie SX bo jeszcze nigdy nie latałem z szybą.. Wink ale właśnie Zety maja to coś.. to coś że chce się go mieć.. Wink

..a i bym zapomniał.. muszę mieć zeta bo innym na Z-zlot nie przyjadę.. Razz
..a nie wyobrażam sobie nie spotkać się z mordeczkami przynajmniej raz dwa razy w roku.. Wink Very Happy

Z-etor to nie jest zwykłe moto.. Wink to styl życia.. Razz Cool


Ostatnio zmieniony przez GRUBY dnia Czw 22:39, 22 Paź 2015, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pitrak
Z-zlot friend



Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 3218
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Darłowo
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 6:05, 23 Paź 2015    Temat postu:
Też kupiłbym "Z-eta" jeszcze raz Smile Powód bardzo prosty Smile bezawaryjność i cena zakupu Smile Po za tym poręczność w prowadzeniu , uniwersalność i "pazurek" jaki drzemie w tym "Bike-u" Wink No i oczywiście wspaniałe grono właścicieli tego modelu dodaje tylko pikanterii podczas wyboru motocykla Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
ponton13
Świeżak



Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 102
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: okolice Gdańska
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 7:14, 23 Paź 2015    Temat postu:
Ja też kupie Z-kę tylko teraz w wydaniu 1000sx. Po prostu nie ma dla niego konkurentów...
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kopi800
Bywalec



Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 211
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 21:14, 23 Paź 2015    Temat postu:
A jest ktoś, kto by nie chciał drugi raz wsiąść na Zeta?

Chyba jeden kolega na Forum się przesiadł na Beemkę....
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Fazzie
Administrator



Dołączył: 17 Sty 2015
Posty: 419
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wrocław, Polska
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 0:39, 24 Paź 2015    Temat postu:
Nastepny tylko Zet i tylko litrowy 2010r <3 Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dziadek
Gość






PostWysłany: Sob 12:20, 24 Paź 2015    Temat postu:
przesiadłem sie z plastyku gsxr na sx i nie wiem czy to byl dobry pomysl moto podoba mi sie mega jak tym sie lata jeszcze nie wiem bo kupiłem nie dawno i nawet gdybym miał wybór po raz kolejny kupil bym znowu sx podobno jest to uniwersalny sprzet a czy tak jest czas pokaze Smile
Powrót do góry
soltyss_123




Dołączył: 28 Kwi 2015
Posty: 34
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Siedlce
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Sob 12:48, 24 Paź 2015    Temat postu:
Jasna sprawa że kupiłbym zeta znowu 😁 świetny moto, wygodny, mocny i zadziorny 😊 drugi moto w moim zyciu i chyba przy zetach na długo zostanę 😊 jak się zestarzeję i będę latam wygodne trasy to kupie sx 😊 narazie goły Zet 😊

Pozdrawiam 😊
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kopi800
Bywalec



Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 211
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 7:29, 25 Paź 2015    Temat postu:
No to mamy na razie 6 za i 0 przeciw - super, kto jeszcze? Wygląda na to, że chłopcy z Akashi zrobili kawał dobrej roboty Wink

Ostatnio zmieniony przez kopi800 dnia Nie 7:30, 25 Paź 2015, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Bazyn
Świeżak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 143
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Ząbkowice Śl.
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 10:33, 25 Paź 2015    Temat postu:
Miałem 1000 z 2007 był to mój pierwszy motocykl po kilkunastoletniej przerwie od dwóch kółek i byłem nim mega zachwycony Very Happy agresywny wygląd, niezła moc dobre prowadzenie - dalej mam do niego sentyment Wink teraz ma 1000 z 2010 i tak agresywny wygląd pozostał, jest ciut więcej mocy ale mimo nowszego modelu prowadzenie się wcale nie zmieniło Crying or Very sad i to mnie najbardziej rozczarowało w zecie Crying or Very sad (dla jasności nie uprawiam turystyki motocyklowej, nie latam na gumie - do czego zet się świetnie nadaje Twisted Evil dla mnie jazda motocyklem to śmiganie po zakrętach Very Happy a że mieszkam w takim rejonie że zakręty mam dosłownie pod nosem więc do tego mi głównie jest potrzebny motocykl)
Wracając do sedna tematy gdybym miał kupować dziś kolejne moto to mimo sentymentu Wink na pewno nie byłby to Zet.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mihoo
Administrator



Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 6229
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 19:49, 25 Paź 2015    Temat postu:
Sporo już koledzy napisali,ale w tym temacie liczy się subiektywizm toteż nie będę oryginalny pisząc,iż dla mnie Z1000 od 2010r to bardzo uniwersalne narzędzie do szybkiej penetracji miejskich arterii,jak również sporadycznych dalekich wypadów po kraju;o dzidowaniu i funu z jazdy nie wspominam,bo jest wszystkim zjawisko wiadome! Wink
Miałem już parę maszyn o różnorakim przeznaczeniu i na wielu jeździłem "testowo",więc napiszę skromnie (przechodząc do meritum),iż nie ma wielozadaniowej maszyny do wszystkiego - a jednak Zetka łączy w sobie sporo z nich i to mi się najbardziej w niej podoba. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
PatrycjuszRSV
Zaglądacz



Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 75
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 21:32, 25 Paź 2015    Temat postu:
gdybym miał mieć tylko jeden motocykl to na pewno nie kilozet ale z racji że mam ich kilka to zetor zawsze ma dla siebie swoje miejsce Very Happy ale jeśli miałbym wybrać na pewno spróbowałbym czegoś innego, może speed triple może b king ale cena możliwości zet wygląda w tym zawsze pozytywnie więc czemu nie Wink najnowszy wyląda kozacko
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Bazyn
Świeżak



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 143
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Ząbkowice Śl.
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 23:12, 26 Paź 2015    Temat postu:
Tak jak Mihoo napisał nie mam motocykla do wszystkiego więc wybierając jedno na drugim się traci Wink i gdyby w większości sytuacji nie ograniczały nas finanse Crying or Very sad na pewno mielibyśmy w garażach kilka sprzętów na różne okazje Razz a że w życiu są też ważniejsze wydatki niż motocykle więc jest jak jest Wink litrowy Zet jest naprawdę fajnym sprzętem i większość osób będzie zachwycona z jego posiadania Very Happy jak pisałem wcześniej ja już bym Zeta nie kupił, marzy mi się BMW S1000R albo Aprilia Tuono 1100 sentyment do golasów zostaje Laughing ale że w planach wysoko budżetowa inwestycja na długie lata Wink więc zostaje z moim Zetem Twisted Evil jak mówią "czasami go nienawidzisz ale większość czasu kochasz" bo to twój najlepszy kumpel i nawet on ma kilka wad ale tobie to nie przeszkadza Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
REM
Stary wyga



Dołączył: 26 Wrz 2015
Posty: 792
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Chester
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 5:58, 03 Gru 2015    Temat postu:
Zmienię tylko i wyłącznie dla potrzeb doświadczenia,nie ma motocykla idealnego a ja nie jestem osobą która chwali zeczy posiadające w tym momencie,jest tak wiele modeli jednośladów i marek ze szkoda było by zatrzymywać sie tylko na tym jednym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
InkRZE
Zaglądacz



Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 63
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pią 21:03, 12 Lut 2016    Temat postu:
Przeczytałem wątek i uśmiechnąłem się do siebie. Zapierniczałem ciężko, żeby kupić sobie motocykl i widzę, że spełniłem swoje marzenie, które jest też marzeniem wielu tutaj Smile Very Happy Zadowolony posiadacz Z1000sx Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.z1000.fora.pl Strona Główna -> O motocyklach ogólnie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Boyz theme by Zarron Media 2003



Regulamin