Forum www.z1000.fora.pl Strona Główna
  FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Urwane mocowanie korpusu, czy coś?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.z1000.fora.pl Strona Główna -> Problemy techniczne - Z1000/Z1000SX
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wysoczanin




Dołączył: 15 Maj 2012
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: OSW
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 19:48, 14 Maj 2024    Temat postu: Urwane mocowanie korpusu, czy coś?
Witam!
Mam Z1000 2012 Black Edition i zauważyłem, że jedna śruba przy dolnej osłonie jest luźna i chciałem dokręcić, ale śruba się ukręciła;/ To mówie zdejmę osłonę i rozwiercę i wyciągnę. Przy próbie odkręcenia śruby urwało się mocowanie przy korpusie... Chciałem się zapytać czy takie coś jest do kupienia gdziekolwiek i pod jaką nazwą tego szukać? Nie wydaje mi się aby to również było do pospawania, ale zapytam znajomego spawacza, chyba, że ktoś już to robił?
Może ktoś ma inny patent?
Z góry dzięki za pomoc!

Poniżej linki do zdjęć bo nie wiem jak się tu wrzuca.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez wysoczanin dnia Śro 13:22, 15 Maj 2024, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.z1000.fora.pl Strona Główna -> Problemy techniczne - Z1000/Z1000SX Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Boyz theme by Zarron Media 2003



Regulamin